Wyniki eliminacji dzielnicowych 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Bielański Ośrodek Kultury niniejszym informuje o wynikach bielańskich eliminacji  62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego:

4 kwietnia 2017 r. w Bielańskim Ośrodku Kultury przy ul. Goldoniego 1 w Warszawie odbyły się eliminacje dzielnicowe 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

W skład Jury weszli:
•    Andrzej Brzeski – przewodnicząca komisji, aktor, autor tekstów, bard
•    Beata Grendzińska – animator kultury
•    Anna Zaremba-Moulahcene – animator kultury

Jury wysłuchało w sumie 6 prezentacji: 3 w turnieju recytatorskim  (w kategorii młodzież – 2, w kategorii dorośli – 1), 1 prezentacji w turnieju wywiedzione ze słowa, 2 w turnieju poezji śpiewanej.
Tytuł LAUREATA Eliminacji Dzielnicowych  i skierowanie  do Eliminacji stopnia wyższego otrzymała w turnieju recytatorskim w kategorii młodzieżJowita Kołodziej,
w turnieju recytatorskim w kategorii dorośli  – Iwonna Buczkowska.
Tytuł LAUREATA w turnieju wywiedzione ze słowa otrzymała Iwonna Buczkowska.
W turnieju poezji śpiewanej LAUREATAMI ex aequo zostały: Karolina Królak i Dominika Smolarek.

Warszawskie eliminacje miejskie 62. OKR, na które zaproszeni są bielańscy laureaci, odbędą się  Filii Staromiejskiego Domu Kultury (Piwnica na Wójtowskiej, ul. Zakroczymska 11, wejście od Wójtowskiej z bramy) w Warszawie w  sobotę 22 kwietnia 2017 r.o godz. 14.30.

Laureatów serdecznie zapraszamy do Bielańskiego Ośrodka Kultury na podsumowanie eliminacji dzielnicowych Konkursu w dniu 24 maja 2017 r. na godz. 18.00.