ODWOŁANE Eliminacje dzielnicowe 43. Konkursu Recytatorskiego “Warszawska Syrenka” 🗓

00:00, poniedziałek, 06.04.2020 do środa, 08.04.2020

logo-syrenka!!! W związku z koniecznością chronienia się przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz decyzją ogłoszoną w dniu 11 marca 2020 roku przez Premiera Mateusza Morawieckiego o zawieszeniu działalności placówek oświatowych odwołujemy tegoroczną edycję Konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka. O możliwości przeprowadzenia przesłuchań w innym terminie będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach.

 

Drogie dzieci, rodzice i nauczyciele!

Wszystkich miłośników poezji , książek, literatury zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

Co trzeba zrobić?

Najpierw dziecko/młodzież zgłasza chęć udziału do wychowawcy, nauczyciela języka polskiego w swojej szkole.

Przygotowuje wiersze lub prozę zgodnie z wymogami regulaminu: ważna jest kategoria uczestnika i czas trwania prezentacji!!! Zwróćcie uwagę na to!!!

Recytator  bierze udział w eliminacjach szkolnych (należy się dowiedzieć, kto i kiedy takie eliminacje przeprowadza). Oczywiście trzymamy za Was kciuki już w tych szkolnych zmaganiach!!! W każdej kategorii komisja może wytypować do etapu dzielnicowego 3 recytatorów!

Co dalej?

Nauczyciele, którzy Was przygotowują muszą nam dostarczyć karty zgłoszenia uczestników, oświadczenie komisji oraz protokół eliminacji szkolnych osobiście lub mailem na adres b.grendzinska@bok-bielany.eu, faxem 22/8340882 do 30 marca 2020 r.

Kolejny Krok?

Eliminacje Dzielnicowe na Goldoniego!

Słuchać będziemy Waszych recytacji  6 i 8 kwietnia 2020 r.  Kolejność prezentacji znajdziecie na naszej stronie, zaglądajcie! Pytajcie Waszych nauczycieli i opiekunów konkursu.

Każdemu z Was życzymy już dziś mobilizacji do nauki, znalezienia fajnych tekstów, jak najlepszych prezentacji, budującej tremy i dobrej zabawy w tych konkursowych dniach.

Przybywajcie! Czekamy na Was! Cieszymy się na nasze spotkanie!!!

Tu znajdziesz kartę zgłoszenia, regulamin i oświadczenie jury:

Regulamin_2020

Oświadczenie_jury

Karta uczestnika

from to
Scheduled Archiwum Wydarzeń