To już było – Warsztaty “Exploding box i foamiran” (marzec 2019)

10:00, sobota, 02.03.2019

Zapraszamy na warsztaty artystyczne  „Exploding box i foamiran” pod kierunkiem Aliny Pyrak.

Termin: 2 marca 2019 r. – godz. 10.00-14.00

Koszt – 50 zł.        Zapisy tylko lista rezerwowa!

W programie: nauka tworzenia kwiatków z foamiranu, wykonanie i ozdobienie pudełka exploding box wytworzonymi kwiatami.

Pudełko exploding box jest ostatnimi czasy najbardziej popularną, przestrzenną kartką prezentową. I nic w tym dziwnego, bo wywołuje sporo emocji i zaskoczenia przy otwieraniu. Podarowuje się je najczęściej na specjalne okazje, takie  jak Chrzest, Roczek, Komunia, Osiemnastka czy Ślub. Nauczymy się  krok po kroku jak samodzielnie zrobić takie pudełko exploding box i jak je ozdobić kwiatami z foamiranu.

Moda na tworzenie z  foamiranu opanowuje świat scrapbookingu i zaraża kolejne osoby. Foamiran lub inaczej pianka irańska pozwala na ręczne formowanie kwiatów lub ich odcisk w specjalnie dostosowanych  formach. Materiał jest na tyle plastyczny a jednocześnie trwały, że z jego pomocą możliwe jest stworzenie realnie wyglądających roślin. Pianka ta zwykle ma 0,8mm grubości i poddaje się ciepłu naszych rąk. Uformowane kwiaty nie odkształcają się, a samą piankę łatwo można barwić np. z wykorzystaniem pasteli.

Ilość miejsc ograniczona – max. 15 osób

Proszę o zapoznanie się z regulaminem warsztatów doskonalących w BOK. Kliknij.
Karta zgłoszenia na warsztaty do pobrania:

  •  w formacie WORD karta_zgloszenia
  • w formacie PDF karta_zgloszenia
    fax. 22 834 65 47 lub e-mailem: b.grendzinska@bok-bielany.eu Koordynator warsztatów: Beata Grendzińska

Wpłaty należy dokonać do 22 lutego 2019 r. na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2,

29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 (imię, nazwisko, tytuł warsztatów: warsztaty „Exploding box i foamiran” ) lub w kasie BOK w śr., czw., pt. 16.00-19.00, we wtorki 10.00-13.00.

Za udział w warsztatach otrzymujecie Państwo zaświadczenia.

UWAGA:

Osoby, za które płaci placówka NIE WPŁACAJĄ z prywatnego konta opłaty za warsztaty. Instytucja delegująca Państwa otrzymuje od Ośrodka fakturę w dniu warsztatów i opłaca za zgłoszone osoby należność PO WARSZTATACH (w karcie głoszenie informują nas o tym pieczęcie dyrektora i placówki). Jeżeli karta nie zawiera tych pieczęci, wówczas oczekujemy na Państwa wpłatę jako osoby fizycznej. Proszę w karcie zgłaszać potrzebę wystawienia faktury, żeby w dniu warsztatów była dla Państwa przygotowana (po warsztatach rzadko Państwo je odbierają). Osoby wpłacające z własnego konta nie otrzymają faktury na placówkę, tylko na siebie (o ile jest to zaznaczone w karcie zgłoszenia).

Nie pobieramy wpłat na warsztatach!

Tylko terminowa wpłata potwierdza Państwa wstępne zgłoszenie na warsztaty. 

Nie wpłacenie opłaty w wyznaczonym czasie powoduje zaproszenie osób z listy rezerwowej na warsztaty.

Warsztaty doskonalące