Dwie Godziny dla Rodziny – spektakl i zajęcia plastyczne 🗓

12:30, niedziela, 12.03.2017

2h-03_wwwDrodzy Milusińscy! Serdecznie Was zapraszamy wraz z Waszymi opiekunami do udziału w kolejnej imprezie z cyklu „Dwie Godziny dla Rodziny”, która odbędzie się 12 marca 2017 r., tradycyjnie w niedzielę o 12:30 w Bielańskim Ośrodku Kultury.

Bilety: 10 zł., przedsprzedaż od 6.03

Sprzedaż biletów na Eventim do 10.03.2017 do godziny 16:00

Tym razem wystąpią dla Was aktorzy Teatru Kuffer, prezentując spektakl zatytułowany „Przygody Małpki Malwinki” o dalekich podróżach i przygodach.
Wesoła i kolorowa małpka postanawia znaleźć tygrysa, który ma nieopanowany apetyt i zagraża leśnym zwierzętom. Szukając go, spotyka przemądrzałą papugę – modelkę; krokodyla którego boli ząb (bo nie słuchał mamy i nie nauczył się zasad higieny); węża tańczącego przy dźwiękach muzyki i groźnego pirata, który przy pomocy dzieci – piratów łapie małpkę i sprzedaje ją do cyrku. Ale małpka jest sprytna, więc zawsze daje sobie radę. A kiedy wreszcie spotyka tygrysa – okazuje się on smutnym tygryskiem, który po prostu potrzebuje przyjaciela.
Jest to wesoła bajka o tym jak słabszy i mniejszy  może mądrością pokonać większego, nauczyć go dobrych  manier i… zaprzyjaźnić się. Przedstawieniu towarzyszy kolorowy, afrykański krajobraz i dużo egzotycznych zwierząt.
To widowisko teatralne jest jednocześnie doskonałą zabawą angażującą dzieci, które czynnie uczestniczą w interaktywnym przedstawieniu o kabaretowej formie.
Po spektaklu będą na Was czekać zabawy plastyczne w sali wystawowej naszego ośrodka.  Do zobaczenia!

 

Scheduled Archiwum Wydarzeń