Dwie Godziny dla Rodziny – spektakl „Niebrzydkie Kaczątko i magiczna szafa” 🗓

12:30, niedziela, 29.09.2019

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice, serdecznie zapraszamy po wakacyjnej przerwie na pierwszą w nowym sezonie imprezę z cyklu „ Dwie Godziny dla Rodziny”, która odbędzie się w niedzielę 29 września 2019 r. o godz. 12.30.

Dla widzów od 3 lat

Bilety: 10 zł, przedsprzedaż od 24.09

Po raz drugi na scenie Bielańskiego Ośrodka Kultury zaprezentuje się Teatr Ptasie Melodie. Tym razem będziecie mogli obejrzeć spektakl zatytułowany „Niebrzydkie Kaczątko i magiczna szafa”. W stawim domu, pośród kaczeńców i gęstego tataraku, kacza mama szykuje obiad dla swych ukochanych kaczych synów. Jak to czasem bywa, między braćmi dochodzi do sprzeczki. Pysio, który czuje się samotny i niepotrzebny, wchodzi do szafy, by znaleźć tam schronienie przed nieprzyjaznym światem. Ale nie jest to byle jaka szafa… Ta akurat jest magiczna! Pysio wypowiada na głos życzenie i znajduje się nagle w miejscu gdzie nie ma wyśmiewania i wszyscy są dla siebie serdeczni.
Bajka powstała z myślą o tym, aby wskazać dzieciom prawidłowe wzorce zachowań w stosunku do drugiego człowieka. Pokazuje jak łatwo możemy zranić naszego kolegę i jak ważne jest, by dbać o siebie nawzajem. Przedstawienie jest przede wszystkim o tolerancji na naszym „własnym podwórku”.

Po spektaklu zapraszamy na  zajęcia plastyczne.

 

Scheduled Archiwum Wydarzeń