Cykl letnich warsztatów tańca jazzowego (Marcin Furga/Latin jazz, Katarzyna Pilitowska/Lirycal jazz, Santiago Bello/Broadway jazz 🗓

15:00, poniedziałek, 26.06.2017 do piątek, 30.06.2017

Szanowni Państwo, zostało jedno, ostatnie miejsce na warsztat latin jazz z Marcinem Furgą 😊 na pozostałe warsztaty brak miejsc Gdyby zwolniło się miejsce, na pewno o tym napiszemy. Dziękujemy i zapraszamy już za kilka dnia na salę taneczną Bielańskiego Ośrodka Kultury.

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy miłośników tańca jazzowego na pierwszą odsłonę Cyklu Letnich Warsztatów Tańca Jazzowego w  Bielańskim Ośrodku Kultury, które odbędą się w ostatni tydzień słonecznego czerwca (26, 28, 30 czerwca w godz. 15.00-17.00)
Dwugodzinne, ale intensywne zajęcia poprowadzą Instruktorzy jedyni w swoim rodzaju, specjaliści i pasjonaci, którzy sprawią, że każdy uczestnik przywita wakacje z satysfakcją pracy nad swoim warsztatem osobistym, roztańczeniem, rozciągnięciem  i „przyjemnymi” zakwasami. Czego chcieć więcej?
Całkowity koszt za cały warsztat (6h tańca), który składa się z trzech spotkań (każde spotkanie z innym Instruktorem), wynosi jedyne 50 zł.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przesłanie wiadomości o zgłoszeniu na adres: pilitowska.bok@gmail.com
oraz uiszczenie opłaty na konto BOK:
PKO SA: 29 1240 1037 1111 0010 0499 5433 z dopiskiem: Letnie warsztaty tańca jazzowego/Nazwisko uczestnika
Można również dokonać wpłaty osobiście w kasie BOK:
poniedziałek, środa, czwartek, piątek: 16.00-19.00
wtorek: 10.00-13.00
przy ul. Goldoniego 1 (stacja metra Wawrzyszew)

Wpłaty przyjmujemy do 23 czerwca.

(ilość miejsc ograniczona) Warsztat skierowany jest do osób znających taniec jazzowy minimalnie na poziomie podstawowym/średnio-zaawansowanym
Nasi Instruktorzy:
26.06 – Marcin Furga/Latin jazz
28.06 – Katarzyna Pilitowska/Lirycal jazz
30.06 – Santiago Bello/Broadway jazz


Marcin Furga (26 czerwca)

Tancerz, choreograf, instruktor tańca. Prowadzi zajęcia i warsztaty w stylach: jazz, hip hop, ragga dancehall. Wychowawca i instruktor na obozach sportowo-tanecznych. Przygodę z tańcem rozpoczął od tańca towarzyskiego. Następnie jako członek grupy B-way działającej przy Teatrze Muzycznym w Lublinie poznawał kolejne techniki: jazz, modern, funky.  Należał do formacji salsy kubańskiej oraz grupy TV Project w Egurrola Dance Studio. Jako choreograf i tancerz pracuje przy produkcji spektakli muzycznych, musicali i spektakli teatru tańca. Tańczył w teledyskach i różnego rodzaju produkcjach telewizyjnych jak Taniec z Gwiazdami czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2014. Współpracuje jako choreograf i tancerz z Teatrem Muzycznym TINTILO.
Katarzyna Pilitowska  (28 czerwca)
Profesjonalistka, której największą pasją jest taniec jazzowy. Absolwentka IKK, Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie: specjalizacja – Taniec Jazzowy. Z wykształcenia Pedagog i Menedżer Kultury. Efektywnie naucza, daje radość z trenowania tańca, jednocześnie stawiając sobie wysokie wymagania jako tancerz, instruktor i choreograf. Z sukcesem zaraża swoją pasją wszystkich uczestników zajęć. Od lat aktywnie pracująca w Kulturze z poczuciem misji nauczyciela i animatora kultury.
Santi Bello (30 czerwca)
Tancerz, choreograf. Stypendysta Międzynarodowego Centrum Choreograficznego na Teneryfie, członek Ballets de Tenerife. Uczył się od najlepszych mistrzów w Las Palmas de Gran Canaria. Zdał egzaminy z tańca klasycznego w National Association of Teachers of Dancing w Londynie oraz w Konserwatorium Tańca Maria de Avila w Madrycie.
Od 2012 roku mieszka w Warszawie, gdzie dla Teatru Rampa stworzył choreografie do spektakli Broadway Street – The Show, The Best of Andrew Lloyd Webber, MusicaLove, Rent, Rapsodia z Demonem. W 2016 r. wyreżyserował w Teatrze Rampa rock operę Jesus Christ Superstar, do której przygotował również pełną choreografię. Jest także autorem choreografii do wieczoru musicalowego Broadway Exclusive, granego na scenach muzycznych w całej Polsce, oraz do polskiego musicalu Prześliczna Wiolonczelistka z muzyką Andrzeja Zielińskiego, wystawianego w Centrum Kultury Katowice. Występuje jako tancerz we wszystkich tych spektaklach. Współpracuje z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku (Upiór w Operze, zemsta nietoperza…), Operą Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich oraz Auditorio de Tenerife. Od 2016 roku pracuje jako choreograf  z TVP w programie telewizyjnym “Jaka to melodia”. W 2009- 2016 pracował jako nauczyciel baletu klasycznego i tańca współczesnego w szkołach: Dansarte, giros, Pushpin studio, Chincheta art school, Alexia Rodriguez Scenics art school, La Salle School, Danceoffnia (Polska), Lenita Lindel Dance School, Kalinka Dance Studio….

Nie może Was zabraknąć!

from to
Archiwum Wydarzeń