„Bez instrukcji” – wieczór autorski z muzyką w tle 🗓

17:00, niedziela, 04.10.2020

MUSISZ to zobaczyć! MUSISZ tu być!  Czy naprawdę musisz? Lepiej zabrzmiałoby:
ta impreza jest właśnie dla Ciebie, dlatego- nie musisz, a chcesz!

Wejściówki dostępne od 28.09  POBIERZ WEJŚCIÓWKĘ

Życiem pisane powieści mają to do siebie, że każą nam spodziewać się … wszystkiego. Śmiechu, łez, zadumy, poczucia niesprawiedliwości, szczęścia, smutku, radości.
Nie inaczej jest w przypadku książki, która wyszła spod ręki i z serca Barbary Okurowskiej Budrewicz, a której tytuł Nieubogaceni intryguje i na darmo odsyła do słownika języka polskiego. Żeby dobrze ten tytułowy odsyłacz zrozumieć, najlepiej oddać się lekturze całości. Istnieje prawdopodobieństwo, iż niektórzy z Was tę pozycję już w części przeczytali, a właściwie odsłuchali, dzięki inicjatywie naszego ośrodka pt. AudioBOK. Kontynuując przygodę z powieścią na wskroś autentyczną, proponujemy Państwu spotkanie z pisarką, możliwość zakupu jej książki, a przede wszystkim wieczór bardzo wyjątkowy- jak wyjątkowa jest historia zawarta w jej rozdziałach oraz sama autorka. BEZ INSTRUKCJI to dwugodzinne odbieranie świata poprzez słowo pisane, muzykę instrumentalną, utwory wokalne. To chwilowe zatrzymanie w pośpiechu codzienności, które poruszy emocje i postawi życiowe pytania. Autorka postara się na nie odpowiedzieć. Czytelnicy, czy też po prostu ludzie ciekawi świata i drugiego człowieka, w kameralnej przestrzeni sali teatralnej, przy zachowaniu obecnych procedur sanitarnych, otuleni dźwiękami, zasłuchani w rozmowy o literaturze i o życiu właśnie, tworzyć będą to spotkanie, dla którego nie ma wyraźnych instrukcji. Warto być
i przekonać się, jakie scenariusze pisze ludzka egzystencja oraz twórcy, którzy to życie starają się przełożyć na język literatury i sztuki.

Pamiętacie AudioBOK? – wakacyjny cykl  powieści Pani Barbary? Jeśli ktoś z Was nie miał okazji usłyszeć tej niezwykłej historii, poniżej macie jeszcze szansę „zagłębić się” w lekturę. To idealny moment na zapoznanie się z tematem przed nadchodzącym spotkaniem autorskim:

PS. Zachęcamy do stawiania pytań już teraz – można je do nas przesyłać drogą mailową lub przez FB.

Wejściówki dostępne od 28.09

Scheduled Archiwum Wydarzeń