Aktualności BUTW

Szanowni Państwo,

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną w kraju i nowymi obostrzeniami podjęliśmy decyzję o zawieszeniu wykładów w trybie stacjonarnym- do  29 maja 2021 r. włącznie. Planowane wykłady będę dostępne on-line! Oczywiście, jak tylko będzie możliwość na nasze spotkania na Goldoniego, wrócimy do tradycyjnych spotkań. Prosimy zaglądać na stronę!

W razie pytań, wątpliwości w sprawie Bielańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku prosimy o telefon  do Ośrodka 22/8346547 lub na adres email: b.grendzinska@bok-bielany.eu  

Życzymy dużo zdrowia i dużo cierpliwości!

Uwaga! Ulega zmianie odpłatność za II semestr – zmniejszamy z 90 zł na 60 zł (semestr wiosenny luty – czerwiec  2021 ) jednorazowe wpisowe dla nowych członków wynosi 30 zł. Zmiana wynika ze sposobu naszej działalności, tym że musimy działać on-linowo. Prosimy o wpłatę 60 zł najpóźniej do 29 stycznia. 

Najbliższe wykłady:

11 maja (wtorek) Literatura “Pod samowarem siedzi moja Masza- czyli Rosja Puszkina, Tołstoja i innych” – prowadzenie Daniel Artymowski

18 maja (wtorek) Historia “Historia Polaków w Estonii” – prowadzenie Felicja Bilska

25 maja (wtorek) Biografie “Leonardo da Vinci” – prowadzenie Beata Artymowska

Uwaga! Spacery oraz wykłady na Zamku Królewskim w tym semestrze zostały odwołane, przełożone na sezon jesienny. Za zmianę przepraszamy!

Zakończenie roku akademickiego odbędzie się 1.06.2021 w Bielańskim Ośrodku Kultury na Goldoniego 1.
W programie:
g.11.30  Koncert “Muzyczny Kalejdoskop”
g.12.50  wykład Krzysztofa Dworczyka” Najpiękniejsze zakątki Toskanii i Rzymu “
g.13:50  słodki poczęstunek w ogrodzie letnim BOK

Folder BUTW_semestr II

ZAPISZ SIĘ

Wspomnijmy jeszcze obchody 10 lecia istnienia Uniwersytetu i Bal Wenecki. Poniżej kilka zdjęć!